| Object | 14k gouden ring met blauwe saffier |
| Materiaal | Goud 14k |
| Merk | SQ |
| Ontwerper | SQ |
| Keurmerk | 585 |
| Jaartal | 2026 |
| Maat | 16 |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 1.3mm |
| Gewicht | +-1.15g |
| Conditie | Nieuw |
| Bijzonderheden | Materiaal : 14k goud Keurmerk : 585 Ring maat : 16 Saffier : 6x 0,54 kt Gewicht : +-1,15g Alle sieraden zijn goed verpakt en verzekerd verzonden. Indien beschadiging of iets probleem, binnen 2 dagen contact opnemen met volgende bewijs : Foto's van de buiten verpakking waar de label goed zichtbaar is Foto's van de binnen verpakking en de sieraad De close up foto's van de beschadiging