Gouden ring met blauwe saffier

Blank paper
0
Object 14k gouden ring met blauwe saffier
Materiaal Goud 14k
Merk SQ
Ontwerper SQ
Keurmerk 585
Jaartal 2026
Maat 16
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 1.3mm
Gewicht +-1.15g
Conditie Nieuw

Materiaal : 14k goud

Keurmerk : 585

Ring maat : 16

Saffier : 6x 0,54 kt

Gewicht : +-1,15g

Alle sieraden zijn goed verpakt en verzekerd verzonden. Indien beschadiging of iets probleem, binnen 2 dagen contact opnemen met volgende bewijs :

Foto's van de buiten verpakking waar de label goed zichtbaar is

Foto's van de binnen verpakking en de sieraad

De close up foto's van de beschadiging

De verzendkosten bedragen €12,00
De verzendkosten naar België bedragen €22,00

Kavel sluit over:
Huidig bod: 0
Volgende minimumbod € 1

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!