- Zesdelig naainecessaire in couvert
- Bestaande uit: schaartje, een haaknaald, prikpen, een mesje, een naaldenkoker en een vingerhoed
- Alle onderdelen zijn gemerkt 835, vingerhoed met sterling
- Datering: begin vorige eeuw
- Afmetingen van de cassette is: ca. 155x129x25 mm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50