Thema Militaria

Sharps Pistol 1852

Replica

€ 5
Bekijk kavel

Duitse helm M42

Zonder binnenwerk

€ 1
Bekijk kavel

Duitse erfenis

DAK

€ 25
Bekijk kavel

Bodemvondst Koppelslot

Duitsland WW2

€ 0
Bekijk kavel

Duitse insignes

Duitse onderscheidingen

€ 0
Bekijk kavel

Paradetrommel 1939

Duits

€ 45
Bekijk kavel

Roemeense Adrian M26

Roemeense helm

€ 30
Bekijk kavel

Duitse Gorgets

WW2

€ 0
Bekijk kavel

Souvenir D` Amerique

GI drinkbeker

€ 0
Bekijk kavel

Mouwembleem 3e Divisie

Origineel 1951/1959

€ 0
Bekijk kavel

Baret leeuw PIB

Baret leeuw

€ 10
Bekijk kavel

Copy of Spanish Flintlock pistool

Sier

€ 0
Bekijk kavel