- Antieke tegel
- Polychroom
- Granaat en druif
- 17e eeuw
- Afm: Ca 13 x 13 cm
- Conditie: foto's maken deel uit van de omschrijving
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50