- Schoolplaat
- Flagelacion del Señor
- Serie titel: Cartelloni murali biblici
- Uitgave Editorial Vilamala, Printed in Spain
- Illustrator Josep Morell
- Begin 20e eeuw
- Karton met een linnen rand
- Afm. H: 92,5 cm x B: 63,5 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €14,50
De verzendkosten naar België bedragen €27,50