- Kerstbeeld
- Natuursteen
- Jozef, Maria met kind op ezel
- Gesigneerd
- 2e Helft 20e eeuw
- Afm: 8x16x22 cm (lxbxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50