- Straalapparaat voor metaalbewerking
- Siciété Nouvelle De Métallisation Paris France
- Met verschillende spuitmonden
- Werkend op lucht
- Datering: ca. midden vorige eeuw
- Opgeborgen in een koffer
- Afmetingen: bxdxh= ca. 285x293x130 mm
- Conditie: goed met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50