- Antieke verrekijker
- In originele draag/ opbergtas
- Met leren riempjes
- Geverfd messing/ kunstleer
- Begin 20e eeuw
- Vermoedelijke oorsprong Frankrijk
- Verkocht/ uitgegeven door Th. Groenhuizen opticien Amersfoort
- Conditie goed met gebruikssporen
- Breedte kijker 10 cm hoogte ingedraaid 7 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50