- Auto-brochure van de Renault 16
- De ontstaans- en ontwerpgeschiedenis
- De Renault 16 werd in 1965 Auto Van Het Jaar
- Taal: Duits
- Met prachtige kleurenfoto's
- Afmetingen: ca. 382x245 mm
- Conditie: goed met enkele gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50