Microscoop

  • Professionele Asako Microscoop
  • Compleet met houten opbergkist
  • Robuuste, zeer stabiele en gebruiksvriendelijke optische microscoop van Asahi Kogakuki Co. Ltd te Tokyo.dit type werd halverwege de vorige eeuw wereldwijd vaak gebruikt door studenten medicijnen en biologie. De 360 graden draaibare monotubus heeft verwisselbare oculairs en een objetievenrevolver. Op de kruistafel kunnen de objecten zeer nauwkeurig in twee richtingen worden bewogen.
  • De verlichting is elektrisch en regelbaar
  • De objectieven hebben een vergrotingsfactor van: 4X - 10X - 40X en 100X vergrotend
  • De verwisselbare oculairs hebben een vergroting van : 5X en 10X vergrotend
  • Inclusief enkele accessoires en taxatierapport
  • Afmetingen: hxdxb= ca. 380x210x145 mm (microscoop) / hxdxb= ca. 410x245x230 mm
  • Conditie: goed met geringe gebruikssporen, sleuteltje van de opbergkist ontbreekt
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €27,00

Kavel gesloten

Minimale prijs is bijna bereikt!
  • Bieder 2099
    €60

    16 februari 2020 19:52
  • Bieder 3890
    €50

    12 februari 2020 11:37
  • Bieder 3244
    €47

    12 februari 2020 11:37
  • Bieder 3890
    €44

    12 februari 2020 11:36
  • Bieder 3244
    €41

    12 februari 2020 11:36
  • Bieder 3890
    €38

    12 februari 2020 11:35
  • Bieder 3244
    €35

    12 februari 2020 11:35
  • Bieder 3890
    €31

    10 februari 2020 14:02
  • Toon overige (7) biedingen
  • Bieder 3330
    €28

    10 februari 2020 14:02
  • Bieder 3890
    €25

    10 februari 2020 13:27
  • Bieder 3330
    €20

    9 februari 2020 16:48
  • Bieder 3330
    €17

    9 februari 2020 16:47
  • Bieder 2255
    €16

    8 februari 2020 12:24
  • Bieder 3244
    €15

    7 februari 2020 13:26
  • Bieder 3244
    €10

    7 februari 2020 13:25

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!