Telegraaf of morse apparaat

  • Telegraaf of morse machine
  • Metaal en hout
  • Midden 20e eeuw
  • Conditie goed met gebruikssporen
  • Afm: 16x9x9 cm (bxdxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 3888
    €15

    12 februari 2020 18:06
  • Bieder 3892
    €14

    12 februari 2020 18:06
  • Bieder 3888
    €13

    12 februari 2020 18:06
  • Bieder 3892
    €12

    12 februari 2020 18:06
  • Bieder 3888
    €11

    7 februari 2020 22:12
  • Bieder 2175
    €10

    7 februari 2020 22:12
  • Bieder 3888
    €9

    7 februari 2020 22:11
  • Bieder 2175
    €8

    7 februari 2020 22:11
  • Toon overige (7) biedingen
  • Bieder 3888
    €7

    7 februari 2020 22:11
  • Bieder 2175
    €6

    7 februari 2020 22:11
  • Bieder 3888
    €5

    7 februari 2020 22:11
  • Bieder 2175
    €4

    7 februari 2020 22:11
  • Bieder 3888
    €3

    7 februari 2020 22:11
  • Bieder 2175
    €2

    7 februari 2020 22:11
  • Bieder 3888
    €1

    7 februari 2020 12:15

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!