- Carbon racefiets
- Stevens SCF (Stevens Carbon Force)
- Carbon frame
- Framehoogte 50 cm
- 20 Versnellingen
- Campagnolo Centauer Crankstel
- Campagnolo Centauer Remgroep
- Campagnolo Centauer remgrepen
- Campagnolo Centauer voor en achter derailleur 10 speed
- Campagnolo Khamsin G3 Wielen
- Driver carbon zadelpen en stuur
- Marco Polo Zadel
- Bontrager Stuurpen
- Conditie: goed, met geringe gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: