Racefiets

  Bekijk hier alle afbeeldingen
  • Carbon racefiets
  • Stevens SCF (Stevens Carbon Force)
  • Carbon frame
  • Framehoogte 50 cm
  • 20 Versnellingen
  • Campagnolo Centauer Crankstel
  • Campagnolo Centauer Remgroep
  • Campagnolo Centauer remgrepen
  • Campagnolo Centauer voor en achter derailleur 10 speed
  • Campagnolo Khamsin G3  Wielen
  • Driver carbon zadelpen en stuur
  • Marco Polo Zadel
  • Bontrager Stuurpen
  • Conditie: goed, met geringe gebruikssporen
  • Foto's maken deel uit van de omschrijving
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 1684
    €155

    2 april 2020 20:11
  • Bieder 1684
    €145

    2 april 2020 20:10
  • Bieder 3330
    €135

    2 april 2020 13:04
  • Bieder 2377
    €125

    25 maart 2020 16:41
  • Bieder 2377
    €100

    25 maart 2020 16:41
  • Bieder 3829
    €75

    25 maart 2020 14:27
  • Bieder 1913
    €55

    25 maart 2020 13:58
  • Bieder 3829
    €50

    25 maart 2020 06:40

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!