Passerdoos

  • Passer- tekendoos
  • E.O. Richter & Co
  • Präcision passerdoos VI.P.
  • Datering: jaren ca. '30 van de vorige eeuw
  • Alle delen zijn aanwezig en zijn gemerkt met Richter en Co. De cassette met schuifvergrendeling, is  gevoerd met donkerblauw fluweel
  • De buitenkant van de cassette heeft het beeldmerk van de firma, en is uitgevoerd in zwarte kunststof
  • Afmetingen: ca. 235x100x27 mm
  • Conditie: goed, met geringe gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2783
    €15

    11 april 2020 14:40
  • Bieder 3944
    €11

    10 april 2020 10:53
  • Bieder 2783
    €10

    9 april 2020 23:45
  • Bieder 3892
    €5

    7 april 2020 20:24
  • Bieder 1707
    €4

    7 april 2020 20:24
  • Bieder 3892
    €3

    7 april 2020 20:24
  • Bieder 1707
    €2

    7 april 2020 10:36
  • Bieder 3944
    €1

    4 april 2020 21:30

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!