- Porseleinen bord/schaal
- Vermoedelijk Chinees
- Datering: begin vorige eeuw
- Blauw/wit floraal decor met vogels
- Niet gemerkt
- Afmeting: Ø= ca. 220 mm
- Conditie: goed
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50