- Eigenschap:
- Herkomst: China
- Datering: 1e helft 20e eeuw
- Materiaal: Porselein
- Gemerkt: Ja, onderzijde
- Afmeting: Hoog 2,2 cm, Ø 26,3 cm en 605 gram
- SKU: P315
- Let op: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €7,95
De verzendkosten naar België bedragen €10,90
Hoogeveen, Drenthe, Nederland