- Haringschaaltje
- Geglazuurd aardewerk
- Tichelaar - Makkum
- Gekleurd
- Gemerkt
- Genummerd 529
- Vroeg 20e eeuw (1900-1920)
- Afm: 13x28x2,5 cm (lxbxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50