- Vintage wekker
- Metaal/ messing
- Kienzle
- Germany
- 1 Daags uurwerk
- 1e Helft 20e eeuw
- Prachtige conditie
- Hoogte 6,5 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50