- Gesigneerde wedstrijdbal
- Nederlands elftal
- Spieren voor spieren / KPN
- J. Stam, E vd Sar, P. Cocu, Makaay, van Gaal, Kluivert, van Nistelrooy, R en F de boer.
- vd Zaat, v Bronckhorst, K Hofland, Kamphuis, R. Krol, Reiziger, van Hooijdonk, Westerveld, Overmars, van Bommel, Petta
- Zenden, Melchiot, Hasselbank, Davids, Waterreus
- Collectors item
- Vroeg 21e eeuw
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50