Antieke Oud-Hollandse Tegeltjes in lijstje

Goudhoed
  • Twee antieke tegeltjes in houten lijstjes:
  • 1) Tichelaar Makkum: voorstelling: Zaaiende boer;
  • Polychroom/gekleurd; met ossenkopjes in de hoeken
  • Afmetingen: 10 x 10 cm excl. lijstje
  • 2) Achterhoek: Oud-Hollands bloemenvaasje; mangaan
  • Afmetingen: 13 x 13 cm excl. lijstje
  • Conditie tegeltjes: goed; met kleine leeftijds-/gebruikssporen; geen breuken of restauraties
  • Bij meerdere aankopen van deze aanbieder geldt 1x verzendkosten in Nederland (max. 10 kg)
  • Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €17,50

Kavel gesloten

  • Bieder 4079
    €2

    3 juni 2020 15:59

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!