- Beatles horloge
- Uitgegeven in een beperkte oplage door Apple Corps Ltd.
- Datering: jaren '90 van de vorige eeuw
- RVS kast met een maat van 33 mm (zonder de kroon)
- Met een leren band met rvs gesp, gegraveerd "Beatles", L= ca. 220 mm zonder gesp
- Zilveren wijzerplaat met silhouetten van de Beatles
- Conditie: goed met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50