Polshorloge

  • Beatles horloge
  • Uitgegeven in een beperkte oplage door Apple Corps Ltd.
  • Datering: jaren '90 van de vorige eeuw
  • RVS kast met een maat van 33 mm (zonder de kroon)
  • Met een leren band met rvs gesp, gegraveerd "Beatles", L= ca. 220 mm zonder gesp
  • Zilveren wijzerplaat met silhouetten van de Beatles
  • Conditie: goed met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 1576
    €55

    28 juli 2020 00:37
  • Bieder 3581
    €50

    27 juli 2020 11:13
  • Bieder 3581
    €38

    26 juli 2020 20:46
  • Bieder 3581
    €30

    26 juli 2020 20:13
  • Bieder 1436
    €21

    26 juli 2020 10:19
  • Bieder 1576
    €20

    26 juli 2020 08:23
  • Bieder 2220
    €6

    25 juli 2020 16:44
  • Bieder 1544
    €5

    24 juli 2020 14:08

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!