Speeldoos

  Bekijk hier alle afbeeldingen
  • Vintage speeldoos
  • Sigaretten / sigaren / lipstick carrousel
  • De carrousel heeft zes bewegende deuren, aan de binnenzijde bekleed met rood vilt
  • Materialen: verguld metaal / porselein met een floraal decor / onderzijde van kunststof
  • Aan de onderzijde gemerkt: SAM Scandicci Firenze Brevettato, Made in Italy
  • Afmetingen: h= ca. 38 cm / Ø= ca. 17 cm
  • Conditie: goed, met minimale gebruikssporen
  • Foto's maken deel uit van de omschrijving
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2988
    €42

    20 september 2020 15:28
  • Bieder 2743
    €37

    18 september 2020 18:08
  • Bieder 1707
    €34

    18 september 2020 14:55
  • Bieder 4293
    €31

    18 september 2020 08:04
  • Bieder 4293
    €28

    18 september 2020 08:02
  • Bieder 4293
    €25

    18 september 2020 08:02
  • Bieder 1707
    €21

    18 september 2020 08:01
  • Bieder 4293
    €20

    18 september 2020 08:01
  • Toon overige (8) biedingen
  • Bieder 1707
    €17

    18 september 2020 07:59
  • Bieder 4293
    €16

    18 september 2020 07:59
  • Bieder 1707
    €14

    17 september 2020 21:39
  • Bieder 4293
    €13

    17 september 2020 20:47
  • Bieder 1707
    €9

    17 september 2020 09:57
  • Bieder 2743
    €8

    17 september 2020 09:57
  • Bieder 1707
    €6

    13 september 2020 21:33
  • Bieder 2743
    €5

    11 september 2020 18:35

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!