- Vintage speeldoos
- Sigaretten / sigaren / lipstick carrousel
- De carrousel heeft zes bewegende deuren, aan de binnenzijde bekleed met rood vilt
- Materialen: verguld metaal / porselein met een floraal decor / onderzijde van kunststof
- Aan de onderzijde gemerkt: SAM Scandicci Firenze Brevettato, Made in Italy
- Afmetingen: h= ca. 38 cm / Ø= ca. 17 cm
- Conditie: goed, met minimale gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50