- Herinneringsbord
- Koper
- Beschilderd en geglazuurd
- Recht orde Indonesia
- Nederlandsch Indië
- Voorzien van naam en datum 9-5-'50
- Midden 20e eeuw
- Doorsnee 15 cm
- Conditie goed, enkele beschadigingen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50