Foo Dog wierook schaaltje Shinga Lion, China

fremiet
  • Foo Dog, wierook schaaltje Shinga Lion, China
  • Materiaal: brons
  • In Thailand en Cambodja zijn leeuwen de oude heilige beschermers van de boeddhistische tempels. In het oude China, De mythologische Foo Dog of Shishi Lion werd beschouwd als een bewaker van personen en goederen, alsmede bescherming tegen kwade geesten. fengshui
  • Deze bronzen hoog gevleugelde Foo Dog is in 2 delen gegoten zie afbeelding en wordt gebruikt als wierook branders
  • Gesigneerd in Chinese letters
  • Vermoedelijk 19de eeuw
  • Afmeting: hoogte is 9 cm - breedte is 13 cm - diepte is 7.2 cm
  • Wordt goed verpakt voor verzending met track en trace

De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2988
    €30

    13 mei 2021 21:05
  • Bieder 2988
    €25

    13 mei 2021 21:04
  • Bieder 4713
    €22

    9 mei 2021 20:41
  • Bieder 4713
    €21

    9 mei 2021 20:41
  • Bieder 4674
    €20

    6 mei 2021 13:20

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!