- Sier/Wand bord
- Delfts blauw
- Met afbeelding van herberg tafereel
- Regina
- Achterzijde gemerkt en genummerd
- Holland
- 2e Helft 20e eeuw
- Afmeting: Ø 27,5 cm
- Conditie goed met licht craquelé
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50