- Fruitschaal op 3 pootjes
- Oud Delfts Polychroom
- Gekleurd handwerk in fleurige bloemendecor
- Gemerkt aan onderzijde
- Porceleyne fles, Delft met de letter D
- Holland
- Laat 19e eeuw
- Afmeting: Ø 28 cm
- Conditie goed met minimale ouderdom sporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50