- 2 Porseleinen beeldjes
- Herderskoppel
- Style: delftsblauw
- Gemerkt en genummerd aan de onderzijde
- Nr 1449
- 2eHelft 20e eeuw
- Afmeting: hoogte 14,5 cm
- Conditie goed, vrouwelijk beeldje aan de achterzijde kleine beschadiging
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50