- Groot sierbord/wandbord
- Geglazuurd aardewerk
- Gemerkt achterzijde
- Royal Sphinx By Boch
- Delfts blauw
- Hollands landschap met molens en koeien
- 2e Helft 20e eeuw
- Afmeting: Ø 39,5 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50