Object | Kwikbarometer - Baroscoop, thermometer |
Materiaal | Hout en glas |
Merk | Admiral Fitzroy |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | ca. 1870 |
Afkomst | UK |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 28x6x106 |
Conditie | Goed, met gebruikssporen, baroscoop moet gevuld worden |
Bijzonderheden | Admiraal Ftzroy (1805 - 1865) was kapitein op de 'HMS Beagle',het schip dat Charles Darwin |