Kwikbarometer

Object Kwikbarometer - Baroscoop, thermometer
Materiaal Hout en glas
Merk Admiral Fitzroy
Gesigneerd Ja
Jaartal ca. 1870
Afkomst UK
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 28x6x106
Conditie Goed, met gebruikssporen, baroscoop moet gevuld worden
Bijzonderheden Admiraal Ftzroy (1805 - 1865) was kapitein op de 'HMS Beagle',het schip dat Charles Darwin
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 1430
    €99

    29 juli 2021 21:09
  • Bieder 1893
    €81

    29 juli 2021 18:48
  • Bieder 2782
    €75

    29 juli 2021 18:46
  • Bieder 1893
    €61

    29 juli 2021 17:47
  • Bieder 2988
    €55

    29 juli 2021 16:47
  • Bieder 1893
    €50

    21 juli 2021 17:58
  • Bieder 2168
    €8

    21 juli 2021 11:06
  • Bieder 4215
    €5

    20 juli 2021 17:43

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!