Object | Speeldoos |
Merk | Yamasa |
Model | Victoriaanse dame achter een piano |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Tweede hwlft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 11,5x13,5x13,5Ja |
Bijzonderheden | Speelt: "Lara's Theme" uit Dr. Shivago |