Replica antiek pistool

Object Replica antiek pistool
Materiaal Hout en metaal
Model Vuursteen pistool
Jaartal 2e helft van de vorige eeuw
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 35x5,3x10
Conditie Goed, met geringe gebruikssporen
  • Met bewegend mechanisme
  • Met mooie details
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2730
    €17

    16 september 2021 21:25
  • Bieder 3763
    €16

    16 september 2021 21:22
  • Bieder 3892
    €14

    16 september 2021 21:20
  • Bieder 3763
    €13

    16 september 2021 21:20
  • Bieder 3892
    €12

    16 september 2021 12:58
  • Bieder 2075
    €11

    15 september 2021 00:27
  • Bieder 3892
    €10

    8 september 2021 16:40

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!