Object | Replica antiek pistool |
Materiaal | Hout en metaal |
Model | Vuursteen pistool |
Jaartal | 2e helft van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 35x5,3x10 |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen |