Object | Bandrecorder |
Materiaal | Metaal - Kunststof |
Merk | Akai |
Model | GX-77 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Tussen 1982 en 1985 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 44x28,5x22,8 |
Conditie | Goed, met zeer lichte gebruikssporen |