Object | Modelauto |
Merk | Magazine Models |
Model | Lancia Aurelia B20 1958 |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | 1:43 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 10,2x3,6x3,2 |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |