Modelauto

Object Modelauto
Materiaal Metaal en kunststof
Merk Magazine Models
Model Lancia Aurelia B20 1958
Gesigneerd Ja
Schaal 1:43
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 10,2x3,6x3,2
Conditie Goed, met lichte gebruikssporen
  • Modelauto Lancia Aurelia B20 1958, in chroom uitvoering
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 1576
    €4

    16 september 2021 23:48

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!