Object | Replica Romeinse Munt |
Materiaal | Metaal |
Merk | Briserin-Serie |
Model | Volusianus |
Gesigneerd | Ja |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 2 cm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |