Object | Taartschep |
Materiaal | Staal en zilver |
Merk | E. Viners |
Model | Jugendstil stijl |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1965 |
Afkomst | Sheffield England |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 26x5,5x1,4 |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen |