Taartschep

Object Taartschep
Materiaal Staal en zilver
Merk E. Viners
Model Jugendstil stijl
Gesigneerd Ja
Jaartal 1965
Afkomst Sheffield England
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 26x5,5x1,4
Conditie Goed, met geringe gebruikssporen
  • Het metalen blad heeft een (fijne) kartelrand waarmee gesneden kan worden.
    Dit blad is gemerkt met : "Made in Sheffield England" stainless steel
  • het zilveren heft is gemerkt met de Engelse zilverkeuren leeuw (925/1000 zilver gehalte), kroon = stadskeur Sheffield, jaarletter X = 1965 en meesterteken E.V. = E. Viners.
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5197
    €17

    12 oktober 2021 21:15
  • Bieder 5197
    €16

    12 oktober 2021 21:15
  • Bieder 1437
    €15

    6 oktober 2021 15:43

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!