Aantal | 2 |
Object | Pennenset |
Materiaal | RVS |
Jaartal | 2e helft 20e eeuw |
Bijzonderheden | 2 Pennensets in lederen etui's Vulpen met iridium punt Ballpoint Vulpotlood Fijnschrijver Pennen zijn voorzien van onbekend logo zie foto's |