W Germany vaas

Object Vaas
Materiaal Keramiek
Merk Jasba
Model Fatlava
Nummer 1162 25
Gesigneerd Onderzijde
Jaartal Jaren'70
Afkomst Duitsland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø 12 cm- hoogte 25 cm
Conditie Nieuwstaat

Prachtige vintage Fatlava vaas van het merk Jasba

Puntgaaf

Oranje/Bruin glanzend geglazuurd

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 4292
    €5

    20 november 2021 23:25

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!