3 Emaille voorraadbussen

Aantal 3
Object Brocante voorraadbussen
Materiaal Emaille
Jaartal 2e helft 20e eeuw
Afkomst Nederland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø 11 cm
Conditie Goed

Koffie- Beschuit- Suiker

Crème met reseda letters

Beschuitbus is wat meer beschadigd aan de onderzijde

Foto's maken deel uit van de omschrijving

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

Minimale prijs is bijna bereikt!
  • Bieder 1494
    €12

    27 november 2021 14:50
  • Bieder 1494
    €11

    27 november 2021 14:44
  • Bieder 2714
    €10

    21 november 2021 07:38
  • Bieder 2714
    €8

    21 november 2021 07:38
  • Bieder 2714
    €7

    21 november 2021 07:38
  • Bieder 2714
    €5

    21 november 2021 07:37

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!