Object | Anatomisch model |
Materiaal | Gips |
Merk | Fysica Arnhem |
Model | Het oor |
Jaartal | 1e Helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 30x13x20 |
Conditie | Goed met gebruikssporen, 2 chips (zie foto's) |
Bijzonderheden | Uitneembare delen (Beschadigd zie foto's) |