Racefiets

Object Racefiets
Materiaal Staal
Merk Columbus
Model Delta, Tri Tubi
Gesigneerd Ja
Jaartal tweede helft 20e eeuw
Afkomst Italië
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Frame hoogte 62 cm
Conditie Goed, met geringe gebruikssporen

Frame: Colorado Tri Tubi

Kleur: Rood

Versnellingsgroep: Shimano 105

Crankstel: Shimano 105

Remgroep: Shimano 105

Stuur: Sakae Custom Road Champion

Zadel: San Marco Rolls, leer

Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 5682
    €99

    9 mei 2022 15:52
  • Bieder 2377
    €5

    7 mei 2022 19:13

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!