Object | Racefiets |
Materiaal | Staal |
Merk | Columbus |
Model | Delta, Tri Tubi |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | tweede helft 20e eeuw |
Afkomst | Italië |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Frame hoogte 62 cm |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen |
Bijzonderheden | Frame: Colorado Tri Tubi Kleur: Rood Versnellingsgroep: Shimano 105 Crankstel: Shimano 105 Remgroep: Shimano 105 Stuur: Sakae Custom Road Champion Zadel: San Marco Rolls, leer |