Opwindbare metalen Hornby treinset

  Bekijk hier alle afbeeldingen
Object Hornby trein set
Materiaal Metaal
Merk Meccano
Model Antiek opwindbaar
Gesigneerd Gemerkt
Schaal 1:200
Jaartal Jaren'30
Afkomst Engeland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Zie bijzonderheden
Conditie Goed - Vintage staat

Deze zeer zeldzame vintage trein set van meccano uit de jaren'30 bestaat uit:

8x Rechte rails (Lengte 30cm)

7x Bocht klein (Lengte 24cm)

14x Bocht groot (Lengte 29cm)

Spoorwissel 32 x 16 cm

Spoorstop 9 x7 cm

Station 29 x 18 x 23

Opwindbare locomotief 12,5 x 5 x 7 cm

Shell Wagon 12 x 4,5 x 7 cm

Groen/Gele kiep wagon 11 x 5 x 7 cm

Rood/groene draaibare kiep wagon 12 x 5 x 5 cm

Pullman wagon 12 x 5 x 7 cm

Rood/zwarte wagon met cijfers 6161 9 x 5 x 5,5 cm

Rood/zwarte wagon 12 x 5 x 5 cm

Heel de set is van metaal en aan de onderzijde gemerkt Hornby Series- made in England by Meccano LTD en verkeerd in een mooie vintage staat

Excl. opwindsleutel

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5664
    €60

    13 mei 2022 21:05
  • Bieder 4215
    €55

    11 mei 2022 20:04
  • Bieder 3581
    €50

    11 mei 2022 11:13
  • Bieder 3581
    €47

    11 mei 2022 11:13
  • Bieder 3581
    €44

    11 mei 2022 11:13
  • Bieder 5682
    €41

    11 mei 2022 00:39
  • Bieder 5682
    €36

    11 mei 2022 00:37
  • Bieder 5682
    €31

    11 mei 2022 00:37
  • Toon overige (1) biedingen
  • Bieder 5682
    €21

    11 mei 2022 00:37

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!