Vaas

Object Vaas
Materiaal Keramiek
Merk Scheurich
Model 206-26
Gesigneerd Ja
Jaartal Midden van de vorige eeuw
Afkomst Duitsland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø= 11 cm / h= 26 cm
Conditie Goed
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5682
    €7

    18 juni 2022 01:01

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!