Object | Oorvaas |
Merk | Bay Keramik |
Model | 67-30 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '60 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 14,5 cm / h= 30 cm |