Vijzel met stamper

Object Vijzel met stamper
Materiaal Brons / Messing
Model Omnia - 1771
Gesigneerd Ja
Jaartal 20e eeuw
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø= 11 cm - h= 11 cm / L= 18 cm (stamper)
Conditie Goed met enkele gebruikssporen

Replica

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5856
    €10

    18 juni 2022 11:15
  • Bieder 5682
    €3

    18 juni 2022 11:12
  • Bieder 5856
    €2

    18 juni 2022 11:12
  • Bieder 5682
    €1

    18 juni 2022 00:59

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!