Object | Vijzel met stamper |
Materiaal | Brons / Messing |
Model | Omnia - 1771 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 11 cm - h= 11 cm / L= 18 cm (stamper) |
Conditie | Goed met enkele gebruikssporen |
Bijzonderheden | Replica |