Object | Straalkachel |
Merk | Inventum |
Model | Drie elementen |
Nummer | 1030 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '60 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 29,5x29,5x38 cm |
Conditie | Goed met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Inclusief netsnoer |