Object | Proces-klok |
Materiaal | Metaal |
Merk | Kaiser |
Model | Signal-Master |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Midden van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 10x12,5x7 cm |
Conditie | Werkend met gebruikssporen |