Proces-klok

Object Proces-klok
Materiaal Metaal
Merk Kaiser
Model Signal-Master
Gesigneerd Ja
Jaartal Midden van de 20e eeuw
Afkomst Duitsland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 10x12,5x7 cm
Conditie Werkend met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2168
    €2

    26 juni 2022 17:49
  • Bieder 2168
    €1

    22 juni 2022 14:22

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!