Vintage kassa

  Bekijk hier alle afbeeldingen
Object Vintage Kassa
Materiaal Metaal en hout
Merk National
Model Mechanisch
Nummer 8414 / T6630782
Gesigneerd Ja
Jaartal Midden 20e eeuw
Afkomst USA
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 33,5x40x43 cm
Conditie Gebruikt met ouderdomssporen, werkend

Werkende vintage kassa van het merk National

Goed werkend, met uitneembare geldlade

Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 4749
    €20

    21 juni 2022 07:37
  • Bieder 5682
    €11

    18 juni 2022 00:55

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!