Object | Tafelklok |
Materiaal | Hout, metaal en glas |
Merk | Jacob Palmtag |
Model | Art Deco |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1e helft van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 43x7,3x21,8 cm |
Conditie | Goed met gebruikssporen |