Materiaal | Glas |
Model | Murano-glas stijl |
Jaartal | jaren '70 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 10 cm / h= 25 cm |
Conditie | Goed, met minimale gebruikssporen |