Object | Tijdschriften |
Jaartal | 1931/32 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Groot formaat (44x29cm) |
Bijzonderheden | Twee Kerstnummers uit 1931 en 1932 van de Haagse Post, compleet met alle prachtige bijlages. Beide nummers verkeren in goede staat, alleen de rug van een van de twee is beschadigd, zie foto's. Groot formaat (44x29cm) met werkelijk prachtige illustraties en bijlages, zoals jaarkalenders in 4 delen. |