| Object | Tuner versterker |
| Materiaal | Metaal en kunststof |
| Merk | Marantz |
| Model | 2216 |
| Gesigneerd | Ja |
| Jaartal | Jaren '70 van de 20e eeuw |
| Afkomst | Japan |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 44x33x15 cm |
| Conditie | Goed |